Mé úspěchy

 • Dlouhodobá spolupráce: E-shop s dlouhodobě rostoucími tržbami

  E-shopy mají dlouhodobý růst obratu a objednávek. Od převzetí do správy až 25 násobný růst obratu.
  Činnosti: marketingový rozvoj e-shopu, zvyšování návštěvnosti a efektivní rozdělování marketingového budgetu.

  Reference: Ivo Pačinek rozvinul e-shop společnosti NOVAK´S International s.r.o. na úroveň, která je momentálně jedním ze stěžejních pilířů obratu společnosti. Následně rozběhnul další e-shopy pro prodej sortimentu na Slovensku společně s B2B řešením. Doporučuji. Jaroslav Peprníček, jednatel společnosti NOVAK´S International s.r.o.

 • Nastartování nového e-shopu

  V rámci jednorázové zakázky jsem zajistil úpravy e-shopu pro zvýšení konverzního poměru a vybral ty nejefektivnější zdroje návštěvnosti pro e-shop. Výsledek: dlouhodobý růst návštěvnosti a tržeb, růst konverzního poměru.

  Zvýšení návštěnovnosti eshopu
  Zvýšení obratu - tržeb eshopu
 • Expanze e-shopu na Slovensko

  Naplánoval jsem a zrealizoval expanzi e-shopu na Slovensko. Slovenský e-shop zaznamenal dlouhodobý růst od samotného spuštěný a je vyladěný tak, že se zakázník cítí jako by nakupoval na slovenském e-shopu, přesto je e-shop i expedice zboží kompletně řízena z ČR.

 • Firemní weby, které přivádí zákazníky a objednávky

  Vytvořil jsem řadu firemních webů, které získávají zákazníky a generují objednávky nebo poptávky. Mnou realizované weby, zaměřené na obchodní výkon, se od běžných webů odlišují tím, že vedou zákazníka k vytvoření objednávky a získají návštěvníky prostřednictvím předních pozic ve vyhledávačích.

 • Výkonnostní marketing: online prodeje elektroniky privátní značky

  Vybudoval jsem online prodejní kanály pro elektroniku privátní značky. Mnou vytvořené prodejní kanály na internetu tvoří nejvýznamnější prodejní cestu pro tyto výrobky. Výrobky jdou od distributora přímo ke spotřebitelům, čímž se spoří marže mezičlánků. V sezóně jsem opakovaně vyprodal skladovou zásobu.

 • Přední místa ve vyhledávačích

  Obsadil jsem nejlepší místa (TOP 3 na 1. straně) ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz na významná klíčová slova a fráze. Daří se mi obsadit i více pozic na jedno klíčové slovo.

  Pro přesnější zobrazení výsledků SEO jsou screeny pozic očištěny o placené výsledky (PPC reklama) a vnořené adresáře.

  Další reference a co o mě říkají zákazníci

© 2018 Ivo Pačinek      Zásady ochrany soukromí